Hakkımızda

Yüksel Otomasyon San. Tic. LTD ŞTİ. olarak ERWTech markamız ile ERW Boru-Profil ve Yassı Çelik Mamulleri üretim hatlarında kullanılan ileri teknoloji gerektiren (Yazılım, Servo Motorlu Sistemler, Yüksek Frekans Uygulamaları ve Otomasyon Sistemleri) makinelerin imalatını yapmaktayız.

ERW Boru-Profil ve Yassı Çelik Mamulleri üretim hatları sektöründe önde gelen makine imalatçılarından olan Yüksel Otomasyon San. Tic. LTD ŞTİ 2008 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. Kdz Ereğli organize sanayi bölgesinde 6000m2 alan üzerinde faaliyetini sürdüren 70 kişilik üretim ekibiyle Yüksel Otomasyon SAN. TIC. LTD.  ŞTİ.  makine imalatı yapmaktadır.

Fabrika; Ersin Yüksel ve Tuncay Yüksel öncülüğünde ERW Boru-Profil ve Yassı Çelik Mamulleri üretim hatları sektöründeki eksiklikleri gidermek ve bunlara innovative çözümler bulmak için kurulmuştur.

Yüksel Otomasyon San. Tic. LTD ŞTİ, 2012 yılında ERWTech markasını tescil ettirmiş olup, ERWTech markası ile yurtdışı ve yurtiçi ERW Boru-Profil ve Yassı Çelik Mamulleri üretim hattı makinelerinin telif haklarını kazanmıştır.

 


Firma Tarih Çizelgesi

 

2008 Firma Kuruluş
2008 Yüksek Frekanslı Kaynak Makinesi İmalatı
2009 Uçar Kesim Soğuk Testere İmalatı
2012 ERWTech Marka Tescili
2014 Çift Kafalı Soğuk Kesim Testere İmalatı
2014 Boru-Profil Paketleme Hattı İmalatı
2015 Boru-Profil Boyama Hattı İmalatı,Bant Haddeleme Makinası,Rulo Dilme Hattı